Egypt februar/marec 2022

Ahojte. Hladam partaka ci partacku na tyzdnovu dovolenku v Egypte. Ideal koniec februara zaciatok marca. Tentokrat skor taky oddych so zopar vyletmi ak sa bude dat. Nieco o mne - mam 29 rokov a neobsedim. Vacsinou si vyberam akcne dovolenky ci vylety, v lete 2021 som presla Cestu hrdinov SNP :) teraz sa mi vsak vyslovene ziada teplo a oddych. 

Ahoj, ten Egypt znie fajn. Rovnako neobsedim a vyzera, ze mame spolocnu vasen a to turistiku. :) SNP som sice nepresiel, ale za to desiatky 2-3dnovych tulaciek kade tade po Slovensku. A rovnako mam cosi zcestovane po Europe a nebyt korony, tak uz aj po svete. Tak som stihol len Uzbekistan. Mam 35r.  
Moj email: adelanter@gmail.com

Ahoj Michaela, zrovna som čekoval Egypt / Kanare v tomto termine, pricom Egypt vychadza lacnejsie. Tiez som za kombinaciu oddych, more, ale aj pozriet zaujimavosti. Bol som zatial asi v 12 krajinach a som turista, šokantné na Dobrodruhovi :D Kludne to mozme potom pozriet blizsie na kave alebo cez call. Opatrenia som ani nepozeral, mam tri davky uz. Mozes ma kontaktovat na Naturo@azet.sk. Rasťo, 27 r.   

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi