Dobrodruzstvo/Dovolenka od 13.8.2016

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, som 26 r chalan zijuci v BA, ktory je za kazdu srandu, zabavu, sport a ktory miluje cestovanie a spoznavanie novych destinacii... Hladam idealne pohodovu partacku / prip. partaka na trip/dovolenku po Europe na 1 - 2 tyzdne, termin od 13.8. pripadne neskor...sposob dopravy a destinacia je na dohode...V pripade zaujmu nechajte emailovy kontakt, ozvem sa

Ja osobne som za stopovanie .... :D
lukas.tropp@gmail.com

ja oaobne som za to, niekam prist a uzivat si pri bazene a mori ;) A mam 27 rokov ;) A chystam sa len do Chorvatska, co vy na to ?

čauko :) presne niekoho blazniveho zabavneho hladam k sebe. :) Tiež som za kazdu blbosť a dám sa nahovorit naozaj na hocičo :D nevadí mi stopovat, nevadí mi prespavat vonku ....som viac menej flegmatička a pohodáčka. :D Preferujem low cost... Som z BA studentka :) ozvi sa, budem rada: cestovaniehned@gmail.com

Rasto212 vies mi dat mail alebo nejaky kontakt na seba? Mozno sa budeme vediet dohodnut

Ak máte niekto záujem vycestovať k moru akýmkoľvek spôsobom na akokoľvek dlho píšte mi!!! Som všetkými 10-imi za! :) lenkagabrisova11@gmail.com budem rada za všetky správy :)

Ahojte,ak niekto potrebuje alebo má záujem cestovať smer-Taliansko-Bibione-Miláno-Janov-poprípade Monaco alebo juh Fr.,mám 3 volné miesta, ide sa už teraz v sobotu 13.8.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi