Cestovanie so Saturom

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte píšem ,,recenziu,, na vyhľadávanú a ,,tradičnú,, cestovnú kanceláriu SATUR.

Píšem ešte z dovolenky, ,,za horúca,, Vycestovali sme Last minute do Grécka - Peloponéz, Ermioni, Barcelo beach resort 5* all inclusive. Cestovná kancelária uvádza transfer z letiska Kalamata 2,5hodiny.

Dlho sme zvažovali túto destináciu kvôli tomu dlhému transferu, ale nakoniec sme sa teda rozhodli. A, nemilé prekvapenie nás skoro ,,odpálilo,, keďže transfer trvá neuveriteľných 4-4,5hodiny s jednou 30min. prestávkou!!!!! Keby sme toto vedeli, ani zadarmo nejdeme, je tu plný zájazd turistov zo Slovenska s malými deťmi, najmladšie má niečo okolo 8mesiacov a viem, že keby takto nezavádzala cestovka, nikto z týchto ľudí by sem neprišiel. A okrem toho, odlietame v pondelok 23.6. plánovaný čas 18,20 s príletom 20,20hod. do BA. A dnes sme sa dozvedeli, že: odchod z hotel o 12,15hod. odlet o 18,50hod. a prílet do BA je o 22,30hod. lebo zbierame turistov ešte kde kade po Kréte.... tomuto hovorí cestovná kancelária SATUR služby na úrovni?????? Obed nám tu už nikto nedá,lebo obedy sú až po 13,00hod. čiže všetky tie rodiny s deťmi budeme cestovať 12hodín bez jedla (aj keď deň máme plne platený) a nehovorím o delegátovi pánovi Laginovi, ktorý prišiel do hotela neskôr ako my, turisti, nikdy pred tým tu nebol, a dnes mi na otázku, prečo nezariadi pre nás skorší obed, odpovedal: urobte si sendviče na raňajkách....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Celý tento zájazd by som si nikdy nekúpila ak by som vedela tieto absolútne informácie. Celé toto podám ako reklamáciu a sťažnosť na celú cestovnú kanceláriu.

Vynechávam detaily služieb hotela, hotela ako takého, stravy ....na to si nájdem iné stránky....lebo s 5*hotelom to nemá moc spoločné..

S pozdravom

Mirka Brňáková

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi