Cesta po Fínsku

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Hei! Hľadám spolupustovníka, spolupustovníčku na cestu naprieč Fínskom. Od Laponska, smerom na juh, Alandské ostrovy, Švédsko, Dánsko, Nemecko, smer Slovensko. Chcela by som to absolvovať vlakom a zaujíma ma najmä príroda. Plánujem to na začiatok mája. :-)

ahoj, ja sa pohrávam so severom už tiež nejaký ten čas. aký čas máš na to rezervovaný..a hlavne - máš už nejaký lán? alebo zatial len v hlave. budem rada, ak napíšeš.

Ahoj, ja som už vo Fínsku, na konci júna som mala letieť domov, ale keďže zrušili môj let, tak som a rozhodla prijať toto znamenie, a keďže v máji už v podstate nemám žiadne kurzy, zbytočne by som platila ubytovanie, keď tie peniaze môžem precestovať! :-) A mám plán! Ale samozrejme, že moja snílkovská duša toho navymýšľala mnoho, možno sa to všetko nedá stihnúť, ale strašne to chcem! a bolo by neskutočne vzácne mať so sebou dušu ďalšiu, s ktorou zdielať svoje úžasy môžem.

Len aby som nespôsobila nejaké nedorozumenie: správa od Valibe je odpoveďou na: "ahoj, ja sa pohrávam so severom už tiež nejaký ten čas. aký čas máš na to rezervovaný..a hlavne - máš už nejaký lán? alebo zatial len v hlave...."

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi