cesta okolo sveta jan/feb 2013

Rozhodla som sa, ze si splnim sen a tym je tato cesta. Ako si to priblizne predstavujem-smer india sri lanka nepal mozno cina, thajsko barma laos vietnam malajzia indonezia australia novy zeland, tahiti, LA (USA po dohode) a po zemi do krajin juznej ameriky, z Ria do Kapskeho mesta a hor sa na safari.
Moj budget bude cca 10tisic. prespavanie v lacnych hosteloch alebo couchsurfing. je to tak na rok-dva casovo.
Ak ma niekto seriozny zaujem a podobne plany, vek tak do 35r, ozvite sa, mozno sa dohodneme. Ja som uz nieco pochodila, mam 27.

pre tych co stale vahaju, davam do pozornosti tento clanok
http://backpackeri.sk/sk/top/preco-vyrazit-a-kam-ist/#preco-vyrazit-na-cestu-okolo-sveta

Ahojte,

my sa chystame tiez na podobnu cestu, termin od decembra az pokial vydrzime. Chceme isto do Thajska, Indonezie, a az do Australie. Sme skupina cca 8 ludi zatial. O letenky sa nam postara kamosova mama ( ma CK) ak sa chcete niekto pridat tak nie je problem, ak by nas bolo nad 10 tak mame vsetci skupinovu zlavu na letenky. Ak by chcel vediet viac kludne sa sozvite na [email protected]

Gusto.

ahoj,
dik za ponuku, no nasa trasa plati, a pridal sa k nam do dalsi clovek. 8 ludi - to je uz vcelku sado-masovka:)
ale ak budete mat nieco zverejnene na webe, blog alebo nieco, posli link, radi si precitame:)

Parada,
Je mozne sa osobne niekde stretnut a porozpravat sa?

Dakujem

Rozhodla som sa, ze si splnim sen a tym je tato cesta. Ako si to priblizne predstavujem-smer india sri lanka nepal mozno cina, thajsko barma laos vietnam malajzia indonezia australia novy zeland, tahiti, LA (USA po dohode) a po zemi do krajin juznej ameriky, z Ria do Kapskeho mesta a hor sa na safari.
Moj budget bude cca 10tisic. prespavanie v lacnych hosteloch alebo couchsurfing. je to tak na rok-dva casovo.
Ak ma niekto seriozny zaujem a podobne plany, vek tak do 35r, ozvite sa, mozno sa dohodneme. Ja som uz nieco pochodila, mam 27.

poprosim pisat na mail [email protected]

zdravim,
vyzera to pozitivne, zatial sme dve. nehodlam tu z toho robit nejaku CK, ale ak ma niekto podobne plany, mozme hodit aspon rec, pripadne sa po ceste stretnut, alebo cast prejst spolu. zatial sme to upravili a predbezny plan je odchod v januari-sri lanka, india, nepal tibet hongkong cina vietnam kambodza laos thajsko malajzia indonezia australia novy zeland. a potom sa zhodnoti co vcul. v australii, na zelande by sme mohli doplnit penazenky a pokracovat dalej

je mozne ze budete v juhovychodnej azii vo februari 3 tyzdne, by som sa kvam aspon na tuto cas pridal, inak drzim palce ak uz ste vyrazili a vela zdravia zazitkov!
moj kontakt [email protected]

v februari budeme na sri lanke/v indii:)

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi