Čau, ahoj, nazdar!

Čau, ahoj, nazdar!

Dal by som rád dokopy menšiu partiu (od 3 a viac) mladých (25-35) na krátkodobé (2-3 týždne) cestovanie. Presné destinácie sú na dohode (nemalo by ísť o susedné štáty Slovenska). Finančný strop zatiaľ nie je obmedzený, samozrejme žiadne ***** hotely ani all inclusive, skôr by malo ísť o vidieť, zažiť a spoznať. Termínovo ideál po lete 2016 (/jeseň) alebo na jeho úplnom začiatku, skôr by som nerád. Námety sú:

Lacnejší:

Trip vlakom, autobusom alt. cez blablacar: južné a západné Francúzsko, Španielsko, Portugalsko (niečo z toho, možno všetko)

Drahší:

Južná India, Vietnam, Bali, Peru alebo Chille (iba jedno z uvedeného)

Prípadne iná inšpirácia

Podmienkou je aby ľudia boli schopní kompromisov, priateľskí, mali chuť vidieť a spoznávať nové miesta a nechcieť ležať len na plážovom lehátku. Plusom by bolo ak by boli z BA alebo okolia nech sa vieme dohodnúť na pive a trochu oťukať. Samozrejme ak sú z iného mesta choroba to nie je.

Malo by ísť o dohodu a spoločné naplánovanie bez CK, preto uvádzam všetko len nahrubo.  Skupina by mala mať aspoň o 3-4 ľudí ale zase nie príliš veľa nech sa dá easy dohodnúť. Ostané je na samostatnom pláne, vo hviezdach a schopnosti improvizácie.

 

Zatiaľ čau, ahoj, nazdar.

Peter,

Správy sem: 0907 579 909, [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi