Aljaška, príroda, stany - leto 2015

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahoj. Chcel by som s niekym (možno skúsenejším) naplánovať expedíciu do Aljašskej prírody na leto 2015. Som ešte len na začiatku, ale spoločne by sme možno mohli niečo vymyslieť.
[email protected]

Peto, práve sme pridali do fotogalérie parádne fotky Aljašky. Tak možno ti budú slúžiť aj ako motivácia: http://www.dobrodruh.sk/galerie/aljaska-posledna-prirodna-divocina

Fotky sú parádne :). Aljaška je môj sen. Vy ste Jozef Terem? Písal som o vás minulý rok bakalárku. Prečítal som všetky vaše príspevky v Plus7dni cez pani Vyžinkárovú. Motivovali ste ma. Ďakujem

Ahoj, ano, ja som Jozef Terem :) Bakalárku o mne? Tak to ma teší, že som ťa niečim motivoval. A tým, že si mi o tom napísal, si zase motivoval ty mňa k ďalším cestám a aktivite :) Takže aj ja ďakujem.

Ahoj pisala som ty mail ale nedostala som odpoveď prisiel ty [email protected]? mira

Hooj! A máš nejaký odhad rozpočtu?

Mirka...mail mi zo záhadných príčin neprišiel :-/ ... ale musím bohužiaľ oznámiť, že môj finančný rozpočet inkasoval tvrdý úder v predchádzajúcom mesiaci a preto som sa pre tento rok musel vidiny Aljašky vzdať ... ďakujem za záujem a prepáčte ;)

škoda :( prajem ty aby si sa dal čo najskôr finančne dokopy aby si mohol splniť svoj sen :)

Ahojte, Aljaška je mojim cestovateľským snom No.1. Keďže mám od skúseného cestovateľa ďaleko, neviem si predstaviť s akou sumou by som mala počítať. Mohol by sa vyjadriť nejaký skúsenejší dobrodruh :) ? Ďakujem

Ahojte, aj mojim snom je dostať sa na Aljašku. Našla som túto zaujímavú stránku http://www.ephoto.sk/photopointy/photopointy-svet/usa/3200-mil-aljaskou-cast-6/
a tam majú odhad rozpočtu spolu 2000eur, čo nieje také strašné keď porovnáte cenu v cestovke.

Fotky su fakt paradne!

Tuším je nás viac takých... mňa tiež najviac láka Aljaška... raz sa nám to snáď splní :D

Tak ja by som to chcela stihnúť ešte tento, alebo ďalší rok. Ak by som našla niekoho čo by sa pridal...

kto máte stále vážny záujem píšte na [email protected]

sme 2ja a hľadáme parťákov, termín 20.septembra na cca 2-3týždne :) to bude príbeh!

ak by ste sli niekedy v oktobri tak idem

ak by ste sli niekedy v oktobri tak idem

ak by ste sli niekedy v oktobri tak idem

v podstate je to aj v októbri :D len potom tam už bude hocijaké počasie, jeseň je top si myslím, farby krajiny a možno aj ranný sneh :) a prečo práve v októbri chceš ísť a aký dátum?

V septembri da mi este neda mam tam uz nieco. Keby to viem skor tak by to slo. Aky mas plan?

plán je rent car a ideš kde ťa kolesá zavedú 

 

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi