27.8.-6.9. More

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte. Mam 26, rad by som s niekym stravil cas pri mori ( mozme to nazvat dovolenka :) ). Akosi tento rok nemam Ist s kym a sameho to cloveka predsa len nebavi :). Nie som typ co prelezi cely tyzden na jednej plazi. Rad cestujem po okoli, vidim zaujimave miesta, prirodu a hlavne menej rusne plaze. Datumovo som tento rok obmedzeni kedze roboty sa naskytlo celkom dost, takze by sme isli medzi 29.8.-6.9. Nemam vybrane konkretne miesto ani sposob dopravy. Bud letecky niekam do Grecka, alebo kludne aj autom niekam do Chorvatska. Preferujem miesta s mensim poctom dovolenkarov a mimo velkych rezortov, hotelov a pod.

pokracovanie

S cestovanim na vlastnu past mam skusenosti ale nebranim sa ani dobrej ponuke last-minute od cestovky. Ak si na tom podobne, si nekonfliktny, nesebecky a mas rad dobrodruzstvo a vyhovuje ti tento termin, budem rad ak tu zanechas na seba kontakt :) . Ak si to docital do konca, tak ta pozdravuje Palo ;)

Ahoj, a tento vikend by si nesiel na otocku k moru?

Ahojte, mám 46 a rada by som sa šla niekam pozrieť. Termín ani plán nemám, môže byť more aj hory, poznávačka, niekde v európe.

Ahojte

Rada by som sa zoznamila s muzom od 33 do 40 rokov, ktory ma rad turistiku, bycikel,ale aj divadlo alebo historiu (do voza aj do koca ), pripadne vylety ci uz za krasami hor, alebo sa len tak okupat,alebo len sa tak prejst, leto este nie je za nami, tak si ho podme vychutnat.....
[email protected]
P:S.: Banskobystricky kraj

Maria N ahoj velmi raad by som isiel aj hned ale pracujem cely vikend.

Eva a Hyacinta, damy, myslim ze vase komentare ste neumyselne napisali do mojho fora, kde s velkou pravdepodobnostou nepatria

...treba si vytvorit nove forum, aby vase prispevky mohol vidiet kazdy, nielen ludia co si kliknu na moje vlakno :)

Ahoj, kludne mi napíš a môžme niečo vymyslieť :) [email protected]

Ahoj, velmi rad by som sa pridal, hladam presne to iste :) Ozvi sa na [email protected]

EVA a Mária niečo pri mori by sme mohli vymyslieť,len neviem či to už tento víkend stihneme,museli by ste dať hneď sem kontakt mail alebo telefon. marko

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi