09/10 2017 ROAD TRIP - NÁRODNÉ PARKY NA ZÁPADE USA

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, hľadám parťáka/parťáčku na road trip po západe USA, prevažne národné parky - Death Valley (California, Nevada), Yosemite NP (California), Monument Valley NP (Utah, Arizona), Arches NP (Utah), Bryce Canyon NP (Utah), Sequoia (California), Antelope Canyon (Arizona), Horseshoe Bend (Arizona), vrátane krátkej návštevy miest (na 1 deň) San Francisco, Los Angeles, San Diego (California), Las Vegas (Nevada), okrem toho by som chcela navštíviť Four Corners Monuments (jediné miesto v USA, kde sa stretávajú hranice štyroch štátov-Utah, Arizona, Colorado, New Mexico), absolvovať cestu popri kalifornskom pobreží (Pacific Coast Highway) a peši prejsť hranice s Mexicom a navštíviť mestečko Tijuana.
Termín september, október 2017, ideálne cca od 14.9. do 9.10. (21 dní v USA + cesta)- ideálne z dôvodu, že v národných parkoch nebude už toľko ľudí, stále bude sezóna a pekné počasie.
Náklady odhadujem na 2 500 eur/osoba vrátane letenky. Spanie v moteloch, campoch, couchsurfing. Na strave sa dá tiež ušetriť.
Parťák/parťáčka by mal/a mať dobré šoférske zručnosti, vek nad 25 rokov (nižšia suma za požičanie auta), ideálne +- 32 rokov a nekonfliktnú povahu.
Kontaktujte ma prosím len v prípade vážneho záujmu na: [email protected]

Mirka, 32 rokov

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi