Seriál Extrémne hranice 2

Dobrodruh Charley Boorman sa znovu spojil s producentom a režisérom Russom Malkinom, aby sa spoločne vydali na ďalšiu  ohromujúcu cestu na motorke.

Po veľmi úspešnej prvej časti, keď sa k Charley Boormanovi pripojil aj známy herec Ewan McGregor prichádza pokračovanie. Tento raz sa spoločná cesta Charleyho a Russa začína na najjužnejšom pobreží afrického kontinentu, odkiaľ smeruje smeruje do vnútrozemia, cez hranicu Juhoafrickej republiky s Mozambikom, Botswanou a Namíbiou, aby sa znovu stočila späť dolu na západné pobrežie kontinentu a dokončil sa tak celý okruh po hranici Juhoafrickej republiky. Dokopy je to cesta dlhá takmer 10 000 kilometrov – ale sľubujeme, rozhodne sa nebudete nudiť!

Pripojte sa k Charleymu a Russovi

Na tejto zaujímavej expedícii, kde okrem jazdy na motorkách cez drsný, ale krásny a fascinujúci terén, uvidíte taktiež Charleyho, ako sa chopí príležitosti vyskúšať si horolezectvo, potápanie, lietanie či baníctvo. Bude to vzrušujúca expedícia s mnohými úchvatnými výzvami, ktoré bude nutné prekonať!  Stále málo?

Táto dvojica prechádza naprieč rozľahlými a úplne odlišnými časťami tejto rozmanitej a prekrásnej krajiny. Po ceste zažijú nádhernú panorámu, zvuky, pachy, históriu a kultúru ľudí či miest, voľne žijúce živočíchy a divočinu ako takú.

Toto pútavé africké dobrodružstvo bude naozaj stáť za to – uvidíte Charleyho, ako nechá hlboko pod zemou  v dole Barberton Gold explodovať dynamit, ako sa v klietke potopí v rozbúrenom Atlantiku medzi ľudožravých žralokov, alebo ako bude na dne oceánu hľadať perfektný diamant vo vrakoch lodí, ktorými je východné pobrežie doslova posiate.

Premiéra 4.júna o 21:30

Nenechajte si ujsť, ako Charley preskúma tento kontinent zo sedla svojej milovanej motorky. Táto impozantná cesta bude jeho zatiaľ najdivokejším dobrodružstvom!

Sledujte exkluzívnu premiéru seriálu Extrémne hranice 2 od utorka 4.júna o 21:30 na Viasat Explorer!