Lovci záhad, 2. séria

V októbri sa na Viasat History môžete tešiť na dlho očakávanú druhú sériu seriálu Lovci záhad, v ktorej sa šifra majstra Leonarda stáva skutočnosťou. Budete tak mať jedinečnú možnosť sledovať príbehy o výpravách za legendami...

Vrátane napríklad hľadania tela kráľa Artuša, pozostatkov Johanky z Arku alebo chrámu kráľa Šalamúna. Ľudstvonimi bolo dlho posadnuté, a toči už kvôli tomu, že nálezcovia sľubovali neobmedzenú moc alebo bohatstvo - alebo oboje – alebo kvôli pôvabu, ktorý zaručovalo ich skúmanie.

Indiana Jones, Múmia, Lovci záhad

Pre väčšinu z nássú tozáhady zo sveta fantázie a filmov, ako je Indiana Jones alebo Múmia, ale Lovci záhad rozprávajú naozaj neuveriteľné, ale skutočné príbehy skutočných dobrodruhov, ktorí verili, že tieto záhady sú pravda. Každé z13tich napínavých dobrodružstiev uchváti vašu predstavivosť a nenechá vás vydýchnuť, až uvidíte historikov, ako skúmajú artefakty za pomoci dramatických rekonštrukcií, svedectviev znalcov, špeciálnevybraných miest k natáčaniua archivnych záberov.

Seriál Lovci záhad privádza k životu niektoré z najneuveritelnejších výprav, aké kedy boli podniknuté, aby ukoristili jedny z najvyhľadávanejších predmetov na svete. Nenechajte si ho ujsť!

NOVINKA NA VIASAT HISTORY Utorok, 29. októbra – 21. januára, o 20:00