Lyžovačka na Stuhlecku

Milujete sneh a neviete sa dočkať poriadnej lyžovačky? CK DAKA má pre vás snežné prekvapenie! Keďže v Rakúsku je aj vzduch čistejší ako na Slovensku (žartujeme), pripravila pre vás 24 km zjazdoviek, skipass a dopravu v cene, iba za 54,- Eur! Myslíme si, že takúto cenu jednoducho nemôžete odmietnuť – či ste začiatočník alebo lyžiarsky profesionál. 

Dokonalá lyžovačka v Rakúsku

Celý výlet sa odohráva v známom lyžiarskom stredisku Stuhleck – Semmering. Nachádza sa pri obci Spital am Semmering. Má až 1783 m, preto je najvyšším vrchom na východnom okraji Álp a zároveň je to aj najväčšie lyžiarske stredisko na východe Rakúska. Je to jedno z prvých stredísk zimných športov v krajine a dodnes je považovaný za absolútny základ – keď sa spomenie lyžovačka, často je synonymom Stuhleck.

Stuhleck

Čo Stuhleck ponúka?

Okrem krásnych scenérií (ktorú si vychutnáte aj cestou luxusným autobusom) ponúka Stuhleck naozajstný raj pre milovníkov lyžovania. Starať sa o vás bude ochotný personál a odvezú vás 4 a 6-miestne sedačkové lanovky (bezpečné aj pre deti, vďaka ochranným krytom). 24 km zjazdoviek vám zaručuje, že nebudete v stereotype. Sneh bude všade, Rakúsko je totiž známe svojou technickou vyspelosťou, ktorá sa ukazuje aj tu. Všetky svahy sú zasnežované najmodernejšou zasnežovacou technikou.

Stuhleck

Večerné lyžovanie a welcome drink v autobuse

Cestovať budete luxusným autobusom značky Setra, pričom na privítanie dostanete aj welcome drink (to aby ste sa na palube nenudili ☺). Počas cesty sa pokocháte malebnou krajinou, ktorou budete prechádzať. Zabudli sme spomenúť – neúnavní lyžiari si užijú nádherné večerné lyžovanie na romantických osvetlených svahoch. V cene máte už aj poistenie, takže sa nemusíte báť prípadných úrazov a byrokracie spojenej s ich riešením. Pripravte si 54,- Eur a hor sa do Rakúska tu: https://morezliav.sk/5482-uzite-si-lyzovacku-v-rakusku-stuhleck

Stuhleck