Kvetinový výlet do Holandska

Patríte k  vášnivým pestovateľom kvetov a  odjakživa ste túžili po atmosfére, aká vládne iba v  Holandsku? Poďte s  nami zistiť, čo robí túto krajinu naozaj výnimočnou a  vydajte sa po voňavých stopách kvetín v  Holandsku. Cestovná kancelária DAKA sa o  vás bude starať skutočne kráľovsky a  bude sa neustále ubezpečovať, že váš zážitok vám zostane v  pamäti ešte dlho a  budete o  ňom nadšene diskutovať s  priateľmi alebo rodinou.
Čítajte ďalej a  zistite, čo pre vás dnes máme:

Čo ponúka Holandsko?

Holandsko je krajina plná neuveriteľných zážitkov, krásnych a  romantických ulíc, uvoľnených ľudí a  čarovných pocitov, Táto krajina priam dýcha históriou a  kvetinami, ktoré sú prítomné doslova všade. Ak patríte k  milovníkom (nielen) tulipánov, je tento výlet pre vás naozaj skvelým riešením. Dobré jedlo, slávne ulice krásneho Amsterdamu, všadeprítomné bicykle – cítite aj vy po tejto predstave zvláštny príjemný pocit?

Prečo ísť do Holandska s  cestovnou kanceláriou DAKA?

Pretože v  cene toho máte naozaj veľa – za fantastických 175 € dostanete dopravu luxusným klimatizovaným autobusom, 2x noc v  peknom hoteli spolu s  raňajkami, 3-dňovú prehliadku slávneho Keukenhofu, kvetinovej výstavy, ktorá sa teší obrovskému záujmu všetkých fanúšikov kvetov a, samozrejme, profesionálneho sprievodcu, ktorý vám odhalí aj tie najtajnejšie tajomstvá Holandska. 

Kedy môžeme ísť? 

Ponúkame vám niekoľko termínov. Výlet začína v  stredu a  končí sa v  nedeľu, čo ho robí naozaj príjemným predĺženým výletom. Prežijete jeden z  najkrajších a  najvoňavejších víkendov, spoznáte nové miesto, skvelých ľudí a  naučíte sa všetko o  vašej láske – o  kvetoch. Vydajte sa s  nami na cestu do krajiny, kde to začína kvetmi a  končí... Kvetmi. Pozrite si viac detailov tu: https://morezliav.sk/4729-5-dnovy-zajazd-do-holandska-s-kvetinovou-vystavou