Profile picture for user vascisinova.ea
Odoslať správu užívateľovi

Prihlás sa

Ak chceš kontaktovať ostatných používateľov, prihlás sa. Ak ešte nemáš konto, staň sa Dobrodruhom a zaregistruj sa.

Ela

0 Článkov

Ahojte, 

(English bellow)

som 23 ročná Slovenka, kt. sa prave vrátila zo zahraničia a zistila, ze všetci hiking buddies su buď odcestovani alebo uz nezdielaju rovnakú vášeň k horám (rozmumej, mrzne, prší ale aj tak šlapes kopec 😵‍💫😆)

Takze hladam partacky a partakov na turistiku, lozenie, ferraty a skialp.

Preferujem viac-denné tury, s prenocovaním v utulniach, spanoch, horskych chatách. 15-25 km denné, v závislostí od prevysenia a nálady (v case skúškového ti v ramci procrastinatinacie prejdem aj 30 km 😆)

Na hory chodim uz vyse 10 rokov, takze skusenosti su. S lezenie a skialpom to take ruzove nie je - zacala som rok dozadu, ale ucim sa rychlo (teda podla mojho nazoru 😝). 

Zijem v Bratislave, ale cez víkend nemam problem premiestnit sa za horami cez pol Slovenska 😅😆

Horám zdar 

Hello everybody,

I am a 23-year-old Slovak who just returned to Slovakia and realized that all my old hiking buddies are either abroad or no longer share the same passion for mountains (such as - it's freezing, it's raining, but you're still climbing the hill 😵‍💫😆)

So I'm looking for hiking, climbing, ferrata and skitouring budies.

I prefer multi-day hikes, with overnight stays in m. cottages, tents, mountain huts. 15-25 km per day, depending on the altitude and attitude (during the exam period, I can walk 30 km as part of procrastination 😆)

I have been hiking for more than 10 years, so I have some experience. I dont have so much experience with climbing and skitouring. I started about year ago. But I'm learning fast (well, in my opinion 😝). 

I'm located in Bratislava but I'm absolutely fine to travel through half of Slovakia during weekend 😅😆

See you in the mountains 

Cestovatelské skúsenosti

Navštívil som

Nemecko
Gruzínsko
Chorvátsko
Rakúsko

Chcem navštíviť

Thajsko

Ďalší dobrodruhovia