Ako sa najlacnejšie dostať z Bratislavy do všetkých kútov Slovenska?

Cestujete po Slovensku a hľadáte stále najvýhodnejší a najpohodlnejší spôsob prepravy? Vyskúšajte najrýchlejšie expresné autobusové spojenia medzi najväčšími Slovenskými mestami, luxusnými zájazdovými autobusmi, za najvýhodnejšie ceny dopravy. V súčasnosti autobusový dopravca - Cestovná kancelária DAKA spája Bratislavu s Nitrou (6x denne), s Banskou Bystricou (4x denne), s Popradom, Prešovom, Trnavou, Zvolenom, Rimavskou Sobotou, Lučencom, Rožňavou a Košicami (2x denne) a s Michalovcami a Humenným (1x denne) a to vždy v každom smere. 

Cestovný poriadok

Autobusy premávajú podľa platného cestovného poriadku každý jeden deň, vrátane víkendov a sviatkov. Nemusíte tak sledovať neprehľadné cestovné poriadky a hľadať, či v daný deň spoj odchádza, keďže autobusy jazdia rovnako každý deň.

ck daka autobus da

Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou a USB nabíjačkou. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich. 

Každý cestujúci má možnosť využiť stolík, odkladaciu sieťku aj nožnú opierku. Samozrejme najdôležitejšou zložkou sú profesionálni a skúsení šoféri, ktorí tvoria kvalitu a ktorých si starostlivo vyberajú. V autobuse sú Vám k dispozícii aj teplé a studené nápoje, čerstvé bagety, či bohaté doplnky ako cestovateľský balíček, krížovky, či rúško.

ck daka autobus

Ceny lístkov začínajú už od 2,29 € na najkratšom úseku trasy. Dopravca ponúka aj zľavnené cestovné pre deti, mládež do 24 rokov, osoby nad 65 rokov a osoby ZŤP. 

Lístky aj cez internet

Lístky na dané linky je možné pohodlne zakúpiť vopred cez stránku https://bus.daka.sk a to aj s dodatočnou 5 % zľavou, pričom lístok je možné bezplatne zrušiť až do doby 15 minút pred odchodom spoja.

Samozrejme je možné lístok zakúpiť aj na autobusových staniciach, aj priamo v autobuse u šoféra, kde ale žiaľ nemáte istotu, že sa do autobusu dostanete, keďže autobusy sa často vypredajú vopred.

Cestovný poriadok spolu s cenníkom na linku 102 519: Bratislava - Trnava - Nitra - Zvolen - Lučenec - Rimavská Sobota - Rožňava - Košice - Michalovce - Humenné, nájdete na https://ckdaka.sk/files/upload/CP102519.pdf a na linku 102 516: Bratislava - Nitra - Banská Bystrica - Poprad - Prešov na https://ckdaka.sk/files/upload/CP102516.pdf.

Prajeme Vám šťastnú cestu.

  • toto je komerčný článok zverejnený po predchádzajúcej dohode (info@dobrodruh.sk)

ck daka autobus