Cestujte po svete zodpovedne a vyhrajte

S príchodom leta väčšina z nás začína mať iskričky v očiach a svrbenie v nohách. Konečne je čas na zahraničné výlety! Architektúra starých európskych miest, uličky, v ktorých sa človek rád stratí, ruch svetových metropol či exotická príroda Tichomoria - každá z destinácií má niečo do seba.

Radosti a nástrahy cestovania

Cestovateľský duch s príchodom leta silnel v každom z nás. No okrem príjemných zážitkov sa občas udejú aj neželané situácie, na ktoré by mal byť každý správny cestovateľ pripravený. Vytknutý členok na návšteve Machu Picchu, krádež dokladov v rade na Eiffelovku či naivná dôvera vode v Maroku vám môžu spôsobiť značné nepríjemnosti. Mnohí pravidelní turisti si však podobné situácie odmietajú pripustiť, a keď k nim dôjde, už je neskoro myslieť na cestovné poistenie.

Aby ste podobnú chybu neurobili aj vy, portál Poistenie.sk sa všetkých nadšencov cestovania rozhodol motivovať k uzatvoreniu cestovného poistenia do zahraničia. Odmenou vám môže byť kvalitný digitálny fotoaparát Panasonic Lumix DMC-FZ72. Spojíte tak príjemné s užitočným - okrem ochrany vášho života, zdravia a majetku si uchováte vaše dovolenkové spomienky v skvelej kvalite.

Zapojte sa do súťaže

Zapojiť sa do súťaže môžete jednoducho. Stačí uzatvoriť cestovné poistenie do zahraničia od AXA Assistance cez CestovnePoistenie.sk a automaticky budete zaradený do žrebovania o fotoaparát. Žrebovanie prebehne celkom trikrát, každý mesiac až do septembra tak máte možnosť hrať o túto atraktívnu cenu. Cestovné poistenie do zahraničia so službou Inter Partner Assistance (AXA Assistance) ponúka celkom 6 produktov, z ktorých si s ohľadom na vašu cestu vyberiete ten najvhodnejší. Súčasťou každého z nich je aj asistenčná linka, na ktorej vám v prípade núdze poskytnú nielen turistické a lekárske informácie, ale tiež tlmočenie a preklad.

Cestujte zodpovedne a poistite sa

S cestovným poistením môžete jednoducho predísť nepríjemnostiam pri vašich zahraničných cestách. Ak ste doteraz cestovali bez neho, napravte to ešte dnes a okrem pocitu bezpečia získajte aj digitálny fotoaparát na zdokumentovanie vašich letných dobrodružstiev.