Silvestrovské zájazdy: Užite si Silvester v zahraničí!

Už ste niekedy uvažovali o tom, že by ste Nový rok strávili niekde v zahraničí? Keď je na svete toľko úžasných krajín, je zbytočné obmedzovať sa iba na Slovensko. Oslavy Nového roka v cudzine sú úžasným spôsobom, akom dokonale spoznať kultúru iných krajín. Navyše, ak tento sviatok oslávite vo väčšom meste, väčšinou uvidíte nádherný ohňostroj a užijete si atmosféru, ktorú mestá plné turistov ponúknu.

 

Stavte na niečo nové a zažite Silvester, na aký sa nezabúda, spolu s celou rodinou alebo s polovičkou! Pozrite si, kde všade sa môžete vybrať na Silvestrovské zájazdy.

Holandsko a Amsterdam

Mesto Amsterdam, plné uvoľnených pocitov, je krásne aj na prelome rokov. CK DAKA pre vás pripravila 5 dňový zájazd plný zážitkov. Do Holandska sa odveziete luxusným klimatizovaným autobusom, v ktorom je radosť cestovať. Ako prvý navštívite Rotterdam, ktorý je najväčším prístavom v Európe. Nebojte sa, užijete si aj cestu vlakom! Pôjdete do šarmantného mestečka Delft. Následne sa presuniete do Hágu, kde si pozriete krásne historické centrum. Ďalší deň sa presuniete do skanzenu Zaanse Schans, kde si dosýta užijete dokonalú chuť holandských syrov, ktoré si môžete aj kúpiť.

Amsterdam

Silvester v Amsterdame

Následne sa presuniete priamo do Amsterdamu a ďalším cestovným prostriedkom tohto výletu bude loď – plaviť sa budete po grachtoch. Milovníci kvetín neostanú naprázdno tiež vďaka kvetinovému trhu. Večer zažijete nádherný silvestrovský program priamo v uliciach Amsterdamu. Cítite tú atmosféru už aj vy? J Toto všetko je teraz v úžasnej zľave iba za 175,- Eur na osobu tu: https://morezliav.sk/5470-silvestrovsky-zajazd-do-amsterdamu

Amsterdam

Monako, mekka bohatých

Chcete sa cítiť ako najväčší milionári a stráviť Nový rok medzi superšportovými automobilmi a exkluzívnymi budovami? Monako je tu pre vás. CK DAKA vybavila skvelú zľavu do Monaka, spojenú s prehliadkou ďalších krásnych miest vo Francúzsku. Príchod je do mesta Nice, ktoré budete mať možnosť si prehliadnuť. Preveziete sa miestnym vláčikom – uvidíte kvetinový a provensálsky trh a ochutnáte najlepšie francúzske špeciality. Ďalšou zastávkou bude Antibes s veľkým jachtárskym prístavom, kde môžete navštíviť aj múzem Pabla Picassa.

Monako

Mesto parfumov a Monako

Po Antibes pôjdete priamo do mestečka Grasse, ktoré sa stalo svetoznámym hlavným mestom parfumov. V okolí mestečka nájdete široké pláne aromatických bylín levanduľa, jasmín, a iné. Hneď potom sa presuniete do Cannes – určite poznáte svetový filmový festival. Aj toto mesto pritom dýcha históriou a luxusom. Od 21:30 vás čaká niekoľko hodín strávených priamo v Monaku, kde sa nadýchate milionárskeho vzduchu a uvidíte tie najkrajšie automobily a miliónový ohňostroj. Cestujete luxusným autobusom a toto všetko máte iba za 179,- Eur na osobu aj s ubytovaním tu: https://morezliav.sk/5471-silvestrovsky-zajazd-do-monaka

Monako

Romantika Rímu na Silvestra

Taliansky Rím je nádherné mesto a výlety doň ponúkame na našej stránke už dlho. Avšak Silvester je niečo iné! Atmosféra je tu naozaj temperamentná a zábavná. CK DAKA má pre vás úžasnú zľavu na 5 dní strávených v Ríme aj so sprievodcom a dopravou luxusným autobusom. Počas týchto dní uvidíte Koloseum, Španielske schody, fontánu Di Trevi, Benátske námestie... jednoducho všetko najkrajšie, čo Rím ponúka. Na ďalší deň sa presuniete do cirkevného Vatikánu, kde sídli pápež a pozriete si aj baziliku Sv. Petra.

Rím

Nový rok v Ríme

Večerné hodiny prinesú krásny silvestrovský program. Budete mať možnosť vidieť živé vystúpenia na Piazza del Popolo, prípadne pri Koloseu. Taliani sa nenechajú v temperamente zahanbiť ani počas bežných dní, preto osláviť tam Silvester je nádhernou skúsenosťou. V úžasnej cene, iba 168,- Eur, uvidíte nádheru Ríma tu: https://morezliav.sk/5551-silvestrovsky-zajazd-do-rima

Rím