SÚŤAŽ: Vyhraj super ceny s filmom Divočina!

Pripravili sme pre Vás súťaž s filmom DIVOČINA. Príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami prichádza do slovenských kín už 5.marca.

DIVOČINA je príbehom Cheryl Strayedovej, ktorá sa rozhodla na vlastnú päsť zdolať vysokohorskú trasu PCT – Pacifik Crest Trail. Nepripravená a s nulovými skúsenosťami prekonáva bolesť, strach, samotu či beznádej a znovu objavuje radosť, odvahu a silu ísť ďalej. Na režisérsku stoličku si sadol držiteľ nominácie na Oscara Jean-Marc Valleé (Klub poslednej nádeje).

Snímka získala na tohtoročných Oscaroch 2 nominácie za herecké obsadenie, v kategórii Najlepšia herečka v hlavnej role Reese Witherspoon a Najlepšia herečka vo vedľajšej role Laura Dern.

Whiterspoon, ktorá film aj produkovala o filme hovorí: „Divočina je o mnohých skutočnostiach, ktorá sa dotýkajú ľudí. Je o živote, láske, strate a rodine. Je o žene, ktorá si myslela, že je úplne porazená, ale našla cestu, ako sa vzchopiť.“

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=lV92ZXu8wx8

Cena:

1 x pršiplášť

1 x čelovka

1 x kniha Divočina

Otázka:

Aká dlhá je trasa Pacifik Crest Trail?

a.)    1550 km

b.)    1770 km

c.)     1990 km

Správnu odpoveď sa dozviete v článku: Prichádza kinohit pre cestovateľov, turistov aj dobrodruhov: Film Divočina

Odpovede posielajte na adresu [email protected] do 5. marca do 22.00. Následne vylosujeme troch výhercov, ktorým pošleme pekné ceny.

Zapojením sa do súťaže dávate zároveň súhlas s odoberaním newslettra Dobrodruh.sk